مردی با فروش فرش 12 متری بزرگمهر برای همسرش خانه خرید

راحت و خوشایند در لمس، همچنین بسیار مقاوم است و ماندگاری رنگ آن بیشتر از یک الیاف مصنوعی است. دو نوع فرش پشمی وجود دارد که از پشم بکر و آنهایی که از مخلوط پشم و نایلون ساخته می شوند.

این فرش 12 متری بزرگمهر طبیعی سطح بسیار خوبی از راحتی و عایق صوتی عالی را ارائه می دهند. در واقع، انتخاب بسیار گسترده ای از الگوها، رنگ ها و پرداخت ها را ارائه می دهد و همچنین به دلیل دوام آن در طول زمان شناخته شده است.

بیشتر اوقات از الیاف پلی آمید، اکریلیک یا پلی پروپیلن ساخته می شوند، باید بدانید که این مواد از نظر مقاومت کاملاً نابرابر هستند. با این حال، پلی آمید تا حد زیادی قوی ترین از این سه است.

فرش های الیاف گیاهی مستحکم هستند اما با این وجود نیاز به نگهداری بیشتری دارند. علاوه بر این، اگر می خواهید در حمام فرشی از الیاف گیاهی پهن کنید.

ابتدا بررسی کنید که اتاق به خوبی تهویه شود تا کپک ظاهر نشود. فرش الیاف گیاهی برای اتاق خواب یا اتاق نشیمن ایده آل است.

همانطور که از نام آن پیداست، روکش حلقه ای شکل است که راحتی راه رفتن عالی را ارائه می دهد و مقاومت بسیار خوبی در برابر سوراخ شدن ایجاد می کند. علاوه بر این، برای اتاق هایی با ترافیک بالا ایده آل است.

این پرداخت بیشترین حجم را ارائه می دهد. الیاف فرش برای یک اثر تسکین اصلی طولانی تر هستند. با این حال، از انتخاب این مدل در دفتری که صندلی های چرخ دار می تواند به آن آسیب برساند، خودداری کنید.

از نظر رنگ‌ها، تولیدکنندگان هر ساله در تخیل با هم رقابت می‌کنند و رنگ‌های جدید بسیار منظم ظاهر می‌شوند. برای انتخاب درست، به یاد داشته باشید که رنگ‌های روشن فضا را بزرگتر می‌کنند در حالی که سایه‌های تیره‌تر اثر معکوس دارند.

همچنین به یاد داشته باشید که رنگ فرش خود را با استفاده از آن تطبیق دهید: اگر کف یک اتاق پاساژ را می پوشاند، عاقلانه است که روی رنگی که خیلی نامرتب است شرط بندی نکنید.