لوله پلیکا اصفهان جان کودک 3 ساله برزیلی را گرفت

انواع لوله پلیکا اصفهان بر اساس کار و تناسب انتخاب می شوند و قیمت آنها نیز در نظر گرفته می شود. لوله چدنی به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و در نتیجه عمر طولانی به طور گسترده برای سیستم های توزیع آب شهری استفاده می شود.

لوله ها برای حمل گاز، آب سرد و گرم و سایر مایعات از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود. انواع مختلفی از لوله ها در شرایط مختلف استفاده می شود.

لوله چدن از چدن ساخته شده است. چنین لوله هایی معمولاً از قطر 5 تا 120 سانتی متر ساخته می شوند. در شرایط عادی می توان انتظار داشت که یک لوله چدنی 100 سال عمر کند.

طول معمول یک بخش لوله 12 فوت است، اما طول های تا 20 فوت را می توان بدست آورد. لوله چدنی در چندین کلاس ضخامت برای فشارهای مختلف تا حداکثر 350 psi ساخته می شود.

لوله های چدنی معمولاً برای محافظت در برابر خوردگی و بهبود کیفیت هیدرولیکی آنها در یک ترکیب قیری غوطه ور می شوند. اندازه های بزرگتر ممکن است با پوشش ملات سیمان ارائه شود.

یک اتصال رایج برای لوله های چدنی، زنگ و اسپیگوت است. چند رشته جوت قبل از قرار دادن آن در زنگ، دور آن پیچیده می شود و سپس جوت بیشتری در محل اتصال بسته می شود.

در نهایت، فضای بین زنگ و اسپیگوت با سرب مذاب کاشت می شود که پس از سرد شدن به طور محکم در درز درزگیری می شود.

از ترکیبات ثبت شده گوگرد و سایر مواد و ملات سیمان تمیز نیز برای اتصالات استفاده می شود. این مواد ارزان‌تر از سرب هستند، اما اتصالات معمولاً انعطاف‌پذیری کمتری دارند.

لوله فلنج دار برای ایستگاه های پمپاژ، کارخانه های فیلتر و سایر مکان هایی که ممکن است نیاز به جدا کردن لوله باشد استفاده می شود.